Bacula Enterprise Edition 6 dostępne w rozwiązaniach IBM PureSystems

Firmy na całym świecie przechodzą dziś transformacje po to by mogły działać mądrzej i bardziej efektywnie. Bez względu na rodzaj ich działalności, IT znajduje się coraz bliżej strategicznego centrum biznesu. Wraz z rosnącym znaczeniem IT, organizacje potrzebują wyjść z ram dzisiejszych nieefektywnych działań w informatyce, po to by szybciej móc wdrażać nowe i innowacyjne rozwiązania takie jak Bacula Enterprise.

Rozwiązania IBM PureSystems łączą w sobie elastyczność systemów ogólnego przeznaczenia i środowisk przetwarzania w chmurze z prostotą dedykowanego urządzenia dostrojonego do potrzeb danego obciążenia. Zupełnie zmieniają sposób obsługi środowiska informatycznego.

Dzięki rozwiązaniom PureSystems pracownicy będą w stanie skoncentrować się na innowacyjnych zadaniach  istotnych dla działania przedsiębiorstwa, nie zaś na projektowaniu, testowaniu i dostrajaniu niestandardowych rozwiązań integracyjnych.

Dostępne w rozwiązaniach IBM PureApplication System “Bacula Enterprise Application-as-a-Service Virtual Appliance”:

Kluczowe korzyści dla przedsiębiorstw, centrów danych i dostawców usług zarządzanych (ang. Managed Service Providers) to:

  • dziesięciokrotnie niższe całkowite koszty posiadania (ang. TCO) w porównaniu do analogicznych funkcjonalnie rozwiązań zamkniętych
  • udowodniona wysoka stabilność i wydajność w krytycznych środowiskach IT korporacji, w środowiskach o dużym  ruchu sieciowym i ogromnej ilości danych
  • udowodniona wysoką sprawność w ochronie dzisiejszych szybko zmieniających się środowisk klasy Enterprise

Bacula Enterprise Virtual Appliance pomaga  naszym klientom wdrażać Bacula Enterprise w nowych heterogenicznych, krytycznych środowiskach  w jeszcze krótszym czasie i z mniejszym nakładem czynności manualnych, tak  że mogą oni teraz szybciej czerpać korzyści, które daje jego posiadanie.

Frank Barker, CEO, Bacula Systems

Aby dowiedzieć się więcej o IBM PureSystems i Bacula Enterprise kliknij tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Bacula Enterprise Virtual Appliance, skontaktuj się z działem handlowym Inteos.

O IBM
IBM - jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat jest liderem w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.

O Bacula Systems
Bacula Systems dostarcza najwyższej jakości support, usługi profesjonalne i szkolenia dla platformy oprogramowania open-source Bacula, które będąc niekwestionowanym liderem wśród rozwiązań backupowych klasy Enterprise pozostaje w 100% open-source, czyli wolnym od kosztów licencyjnych i opierającym się wyłącznie o otwarte standardy. Pierwsze wydanie oprogramowania Bacula miało miejsce w 2002 roku, co już wtedy wyeliminowało konieczność ponoszenia przez tysiące przedsiębiorstw, instytucji rządowych i edukacyjnych na całym świecie, wysokich kosztów na zakup zamkniętego przez dostawców oprogramowania komercyjnego. Główna siedziba Bacula Systems znajduje się w Szwajcarii, posiada również oddziały w USA, Holandii, Niemczech oraz we Francji. Firma została założona przez deweloperów oprogramowania Bacula, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi wsparcia, które dorównałoby jakości oprogramowania open source Bacula.

O Inteos
Inteos jest firmą świadczącą eksperckie usługi IT. W ich skład wchodzą usługi wdrożeniowe, wsparcia technicznego oraz szkoleniowe dotyczące środowisk realizacji kopii zapasowych opartych o oprogramowanie Bacula. Jako jedyna w Polsce, proponuje klientom subskrypcje serwisowe producenta oprogramowania Bacula Systems. Pojedyncza subskrypcja obejmuje pomoc techniczną dla pojedynczej instalacji serwera zarządzającego zwanego Dyrektorem (Bacula Director) bez względu na ilość czy wielkość klientów (ilość procesorów) lub ilość czy wielkość realizowanych kopii zapasowych.